İsmail Okan Konyalıoğlu, Denizli Sanayi Odası Sözcüsü

Denizli Sanayi Odası Başkan Yardımcısı İsmail Okan Konyalıoğlu, önümüzdeki aylarda yapılacak Denizli Sanayi Odası seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Denizli Sanayi Odası Başkan Yardımcısı İsmail Okan Konyalıoğlu, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. İsmail Okan Konyalıoğlu, kendisine yöneltilen soruları yanıtlayarak, önümüzdeki aylarda yapılacak Denizli Sanayi Odası seçimleri öncesinde cumhurbaşkanlığı görevine aday olduğunu açıkladı.Konyalıoğlu, “Birçok arkadaşımla ikimiz de yolumuz üzerindeyken tanıştık. Bu arkadaşlarla bölge, dernek, odalar ve OSB için mücadele ettik. Arkadaşlarımla istişareler yaptıktan sonra yaklaşık 10 gün önce Denizli Sanayi Odası Başkanlığı adaylığımı açıklamaya karar verdim. Bunu bugün herkese ve Denizli sektöründeki herkese duyuruyorum.

“Denizli üretmeye devam eden bir şehir”

Denizli Sanayi Odası'nda İsmail Okan Konyalıoğlu sesleri | DelikliÇınar |  Denizli Haberleri

Denizli, değer yaratmaya devam eden tekstil sektörü ile tanınıyor. Lokomotif tekstil sektörü, diğer sektörler üzerinde önemli bir etkiye sahiptir ve bir bütün olarak ekonomiye önemli ölçüde katkıda bulunur. Şu anda Denizli’nin ihracatının %40-45’i tekstil kaynaklı. Tekstil sektörünün makine ve üretim gibi diğer sektörlere de büyük katkı sağladığını biliyoruz.Yolculuğuma başladığımda odaklandığım şeylerden biri de bu. Başta tekstil olmak üzere birçok alanda dünyaya ayak uydurmak zorundayız. Bunun için gerçekçi projeler oluşturmalı ve DTO’nun Teknik Tekstiller projesi gibi hali hazırda oluşturulmuş projeleri desteklemeliyiz. ”

Denizli Sanayi Odası'nda İsmail Okan Konyalıoğlu sesleri - MersinTime

Okan Konyalıoğlu, STK yönetimi konusunda geniş deneyime sahip olduğunu, bu nedenle Denizli Sanayi Odası Başkanı olmayı ve organizasyonu yönetmeyi hedeflediğini söyledi. Yaklaşık 15 yıldır başarılı ve vizyoner projelere imza atmak için arkadaşlarımla birlikte çalışıyorum. Ailem uzun bir sanayici soyundan geliyor, bu yüzden işleri halletmek hakkında bir iki şey biliyorum.Sanayicinin derdini en iyi bilen benim. DSO Başkan Yardımcısı olarak, bir iş yürütme deneyimim var. Yaşadığımız bu ülkeye, bu şehre, üreterek kazandığımız bir sorumluluğumuz var. Sorumluluklarımdan asla kaçmadım. Benim gibi düşünen takım arkadaşlarımla bu yolculuğa çıkacağım için heyecanlıyım. Çok şey başaracağımıza inanıyoruz.Birlikte etkili bir şekilde çalışamazsak, ne ben ne de takım arkadaşlarım katkıda bulunamayacağımız bir koltuk istemeyiz.

Leave a Comment