İzmir’de yarın bazı yollar trafiğe kapanacak

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla kentteki bazı yollar geçici olarak araç trafiğine kapatılacak.

İzmir Emniyet Müdürlüğü yarın şehirdeki bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümünde Konak Atatürk Caddesi’nde etkinlikler düzenlenecek (1. Gece yarısından itibaren Kordon araç trafiğine kapatılacak ve otoparka izin verilmeyecektir.

İzmir'de yarın bazı yollar trafiğe kapanacak, izmir haberleri, izmir trafik,  izmir'in kurtuluşu, izmir'deki 100. yıl kutlamaları, izmir emniyet müdürlüğü

Anafartalar Caddesi, Gazi Osman Paşa Bulvarı ve Eşrefpaşa Caddesi’nin bir bölümünün araç trafiğine kontrollü olarak kapatılması, sabah 8-10 arasında yapılacak.

Konak Cumhuriyet Bulvarı ve diğer ana caddeler saat 18.00’den itibaren trafiğe kapatılacak. Bu güzergâhlarda yayalara ve trafiğe açık olması için park yapılmasına izin verilmeyecektir.

Ayrıca Okuyun: Devlet ve suç örgütünün lideri birlikte çalışıyor

Karşıyaka-Bornova yönünden trafik akışı Alsancak istasyon kavşağında Şair Eşref Bulvarı’na yönlendirilecektir. Trafik akışı Talatpaşa Bulvarı ve 1. Kordon’a yönlendirilmeyecek.

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı ve Konak Tünelleri’nden gelen trafik akışı Fevzi Paşa Bulvarı’na yönlendirilecek. Halit Ziya Bulvarı ve Cumhuriyet Meydanı yönünde trafik akışına izin verilmeyecek.

Leave a Comment