Samsun Festivali’nin yoğunluğu inanılmaz

Samsun Vali Derneği, Samsun Valisinin çıkarlarını temsil eden bir kuruluştur.

Samsun Valisi Derneği Samsun’da hükümetin temsilcisidir. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun’da hoş bir duygu olacağını söyledi. Vatandaşlarımızın bu özel festivali en rahat ve eğlenceli şekilde yaşamaları için tüm birimlerimizle süreci yürüteceğiz” dedi.

Samsun’da yetkililer dünyanın en büyük ‘Havacılık, Uzay ve Teknoloji’ festivalinin başarılı geçmesi için önlemler alıyor. 30 Ağustos-4 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan TEKNOFEST’te Karadeniz Genel Değerlendirme Toplantısı Vali Zülkif Dağlı başkanlığında Çarşamba Havalimanı’nda gerçekleştirildi.TEKNOFEST Genel Sekreteri Ömer Kökçam ve ekibi, Büyükşehir Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı, Haberleşme Bölge Müdürlüğü, AFAD, İl Sağlık Müdürlüğü, Karayolları 7.Bölge Müdürlüğü, TEİAŞ Bölge Müdürlüğü, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü, Türk Telekom, YEDAŞ, SAMGAZ, SASKİ yönetici ve temsilcilerinin katıldığı kapsamlı toplantıda trafik, asayiş ve diğer tedbirlere ilişkin tüm detaylar değerlendirildi.

Samsun’da Festival Yoğunluğu

Ayrıca Okuyun: Vali Hacbekşor, muhtarların sorunlarını ve taleplerini dinliyor

Vali Zülkif Dağlı, festivalin Samsun’a yüzbinlerce turist ve yarışmacının geleceği için tüm hazırlıkların plan ve plana göre yapıldığını belirterek, “Otellerimizin doluluk oranından da anlaşılacağı üzere TEKNOFEST Black’te Samsun buluşması başladı. Deniz Olacak Keyifli bir yoğunluk var.Devam eden güçlü bir ilgiyi tatmin etmek için en küçük ayrıntıları planlıyor ve çalışmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın bu özel tatili en rahat ve keyifli şekilde yaşaması için tüm birimlerimizle süreci yöneteceğiz” dedi.

Samsun’da Festival Yoğunluğu

24 saat görev başındayız

TEKNOFEST Karadeniz için Türkiye’den ve yurtdışından çok sayıda katılımcının kara ve hava yolu ile Samsung’a geleceğini duyuran Vali Dali, şunları kaydetti: Şehir merkezine, ilçelere ve festival alanlarına giden ana ulaşım arterlerinde aksama olmaması için plan dahilinde emniyet, güvenlik önlemleri ve tüm paydaş kuruluşlarla birlikte en ince ayrıntısına kadar alınan önlemleri uygulamak.Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için 24 saat görev başında olacağız.

Ayrıca Okuyun: Scholz, Biden, Macron ve Johnson ile bir araya geldi

TEKNOFEST Karadeniz Dönemi boyunca vatandaşlarımızın karşılaşacakları her türlü ulaşım, güvenlik ve diğer ihtiyaçlar için eylem planımızı hazırladık.Milli mücadelenin şehri Samsun’un havasında ve özellikle Zafer Bayramı’nda böyle özel bir festivali vatandaşlarımıza yaşatmalarını özellikle tavsiye ediyorum. Organizasyonu, rakipleri, ziyaretçileri ve misafirleri ile harika bir festival geçireceğimizi düşünüyorum.

Leave a Comment