Sarıyer’de denizde kaybolan çocuğun ailesi dönüş ümidini sürdürüyor

Oğluyla birlikte Sarıyer Kısırkaya Plajı’nda dalgalara yakalanan baba boğuldu. Oğlunun denizde kaybolmasının ardından jandarma arama kurtarma çalışması başlattı. Sahilde bekleyen aile kameralara yansıdı.

Olay, dün saat 17.00 sıralarında Sarıyer Kısırkaya Plajı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Muzaffer Erbaş ve oğlu Burak Erbaş, denize girmek için sahile gitti. Bir süre yüzdükten sonra dalgalara yakalanan baba ve oğul, yardım için haykırdı. Sesleri fark eden vatandaşlar ve cankurtaranlar yardıma koştu.Sudan çıkarılan Muzaffer Erbaş’ın boğulduğu tespit edilirken, tüm aramalara rağmen oğlu Burak Erbaş bulunamadı.

Sarıyer'de denizde kaybolan çocuk için acılı ailenin umutlu bekleyişi  sürüyor - ASAYİŞ - Avcılar Haber Merkezi

Ayrıca Okuyun: Scholz, Biden, Macron ve Johnson ile bir araya geldi

Polis ve jandarma çalışmalarına ara vermeden devam ediyor

Sarıyer'de denizde kaybolan çocuk için acılı ailenin umutlu bekleyişi  sürüyor - herdakikahaber.com

İhbar üzerine olay yerine Sarıyer İlçe Jandarma Komutanlığı ve İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sevk etti. Kısa sürede olay yerine ulaşan ekipler, dün akşamdan bu yana arama kurtarma çalışmalarını sürdürüyor.Bu arada Muzaffar Arbash’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, umutlu ailesini sahilde beklerken, Sarıyer itfaiye ekipleri olay yerinde çalışmaya başladı.

Doğan Can Cesur – Onur Dursun

Leave a Comment