Şarkıcı Gülşen’in Malatya’daki performansına büyük tepki geldi

Şarkıcı Gülşen’in bir konserinde özellikle İmam Hatipli Lisesi mezunlarını hedef alan sözlerinden Malatyalılar memnun kalmadı.

Malatya’da İmam Hatipli Lisesi mezunlarına yönelik düzenlenen konserde Gülşen’in söylediklerine vatandaşlar sevinmedi.

Abdurrahman Taşkesen, Soykan Parkı’nda düzenlediği basın toplantısında, bir konser sırasında şarkıcı Gülşen’in yaptığı konuşmaya tepki gösterdi. Özellikle İmam Hatip Lisesi mezunlarını hedef aldı.

Malatya'da Şarkıcı Gülşen'e sert tepki - Boğaziçi Gündem

Taşkesen, kentte faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarından çok sayıda temsilcinin katıldığı programda, İmam Hatip Okullarının Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlayan eğitim kurumları olduğunu anlattı. Milli birlik ve beraberliği ön planda tuttuklarını, toplumda sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının oluşmasına önemli katkılarda bulunduklarını söyledi.Milletimiz, okullarının kurulduğu günden bu yana dünyanın beğenisini kazanmış, milletine, devletine ve vatanına sevgiyle hizmet eden nesiller yetiştirmiştir.

Ayrıca Okuyun: Büyükada Rum Yetimhanesinin restorasyon projesi onaylandı

Bugün İmam Hatip okullarında yetişen milyonlarca genç, eğitimden kültüre, spordan sanata, siyasetten teknolojiye pek çok alanda başarılı çalışmalar ve başarılara imza atıyor.Her alanda başarılarıyla gurur duyuyoruz.

Malatya'da Şarkıcı Gülşen'e sert tepki

Taşkesen, İmam Hatip Okullarının öğrencileri, öğretmenleri ve müfredatıyla Milli Eğitim sisteminin bir parçası olduğunu söyledi. Eğitim sistemimizde farklı kademelerde birçok farklı okul türü olduğunu ve İmam Hatip Okullarının da bu okullardan biri olduğunu söyledi.İmam Hatip Okulları mezunları ve mensupları olarak farklı türdeki okullara ve bu okullarda okuyan öğrencilerine yönelik her türlü ayrımcı yaklaşımı çirkin ve tehlikeli gördüklerini söyledi.

Leave a Comment