THY ucuz bilet kampanyası başlattı

Türk Hava Yolları 299,99 liradan başlayan fiyatla bilet satma kampanyası başlattı. 4-5 Ekim 2022 tarihleri arasında satın alacağınız yurt içi biletleri 299,99 liradan başlayan fiyatlarla satılacak. Peki uçuşlar hangi tarih aralığını kapsayacak? İşte THY’nin ucuz bilet kampanyasıyla ilgili açıklaması.

THY iç hatlar indirimli kampanyası hangi tarihte başlıyor?

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, 4-5 Ekim tarihleri aralığında satın alacakları biletler ile 6 Şubat 2023 – 09 Nisan 2023 tarihleri arasında her şey dahil tek yön 299.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş olanağı elde edecek.
THY indirimli bilet şartları neler?

Kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli olmayacak.

THY öğrenci indirimi nasıl yapılır?

THY sitesinde yer alan bilgilere göre öğrenci indirimlerine ilişkin olarak şu bilgiler yer aldı: Öğrencilerimizin her anlarında yanlarındayız. Yeni keşiflere, sevdiklerinize ve okulunuza hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşın diye, Türk Hava Yolları ayrıcalıklarını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirdik. Miles&Smiles üyesi olarak eşsiz fırsatlar sunan öğrenci uçak bileti avantajlarıyla keyifli bir yolculuğun tadını çıkarıp, keşfetmenin ve öğrenmenin sınırlarını genişletebilirsiniz. Online kaydınızı gerçekleştirin ve hem yurt içi hem de yurt dışı uçuşlarında fırsatları yakalayın!

İndirim avantajları: İç hatlarda %20, dış hatlarda %10’a varan indirim ve yurt dışı tek yön uçuşlarda özel fiyatlar
Bagaj avantajları: Uluslararası uçuşlarda 40 kg bagaj hakkı (Parça konsepti uygulanan parkurlarda 2×23 kg), yurt içi uçuşlarda ise avantajlı ekstra bagaj ücretleri

Ücretsiz değişiklik: Uluslararası uçuşlarda bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz bilet değişikliği hakkı (Bilet sınıfı farkından kaynaklanan ekstra ücretler tahsil edilecektir.)

Ekstra Mil kazanımı: 2022 sonuna kadar tüm uçuşlardan kazanılacak %25 daha fazla Mil,
Hoş geldin Mili: Yeni üyeliklere fazladan 1000, toplamda 2000 Hoş geldin Mili.”

Leave a Comment