Vali Hacbekşor, muhtarların sorunlarını ve taleplerini dinliyor

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Osman Hacıbektaşoğlu, muhtarların sorunlarını ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Vali Hacıbektaşoğlu, köylerin ihtiyaçlarını görüşmek ve sorunlara hızlı çözüm bulmak için Siirt’ten ilçe köy muhtarlarıyla bir araya geldi.Kaymakam Hacıbekatsoğlu, Yazlıca köy merkezi muhtarı Sirt Hüsnyu Aydın, Eruh Çirpili köy muhtarı Hüseyin Tutkan, Şirvan köy muhtarı Halit Sajilar Ramazan Kepkan, köy muhtarı Şirvan Yağcılar köyünün başında ayağa kalktı.

Vali Hacıbektaşoğlu, köy muhtarlarının sorun ve taleplerini dinliyor -  odakhaber.com

Halkın endişelerini ve taleplerini dikkate aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Valor Hacıbektaşoğlu, devletin önceliğinin aşiretlerin istek, istek ve şikayetlerini çözmek olduğuna dikkat çekti.Muhtarların soru, talep ve beklentilerini tek tek dinleyen Vali Hacıbektaşoğlu, ilde huzur ve güvenin tesisi ile hizmet ve yatırımların artarak devam edeceğini söyledi.

Vali Hacıbektaşoğlu, Muhtarların Talep ve Sorunlarını Dinlemeye Devam Ediyor

Vali Hacıbektaşoğlu, köylerin taleplerinin en kısa sürede çözüleceğini belirterek, il özel idaresi başta olmak üzere ilgili birimlere talimat verdi. Köyün ileri gelenleri, köyün sorunlarına ve taleplerine gösterdiği ilgiden dolayı Vali Hacıbektaşoğlu’na teşekkür etti.

Leave a Comment