Vali Şıldak’tan 30 Ağustosa Zafer Bayramı mesajı

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıl dönümünü Türkiye halkını kutladı.

Vali Hasan Şıldak, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Vali Şıldak mesajında ​​Türk Ordusu’nun zaferini dünya tarihinin en büyük kahramanlık destanlarından biri olarak övdü. Bu cümle, birinin zevk aldığı bir şeyi yaptığını ve bundan dolayı mutlu olduğunu söylüyor.

Bugün kutladığımız büyük zafer, tüm mazlum halklara kendi kurtuluşlarını gerçekleştirebilecekleri umudunu veriyor. Bu zafer, Türk milletinin vatanından ve hürriyetinden asla vazgeçmeme kararlılığının da bir göstergesidir.30 Ağustos sadece elde edilen askeri zafer nedeniyle değil, milletimizin özgürlük ve bağımsızlığını, vatan sevgisini, birlik ve beraberliği temsil etmesi açısından da önemli bir gündür.

Ayrıca Okuyun: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Helal intikamcı siyasette araç olarak kullanıldı

Bursa Haber - Vali Şıldak'tan 30 Ağustosa Zafer Bayramı mesajı

Sembol bir şeyin temsilidir. Bu zafer, ordumuzun büyük kahramanlıkları ve şanlı mücadelesi sonucunda elde edilen büyük bir zaferdir. Ordumuz, tüm zorluklara ve imkansızlıklara rağmen milletiyle kenetleniyor, aziz milletimizin ve kahraman ordumuzun tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.Minnettarlık ve merhamet, minnettar olduğum iki şeydir. Bu 30 Ağustos’ta büyük milletimizin Zafer Bayramı kutlu olsun!

Leave a Comment